دوره مدیریت سرمایه شخصی

مدت
متوسط
27 درس
امتحان 0
13 دانش آموز

سرمایه‌گذاری کردن بر روی خودتان مهمترین کاری است که شما در زندگی باید انجام بدهید

در این دوره به صورت هدفمند و مهندسی شده شرایط و نکات مدیریت دارایی و سرمایه چه نقدی و چه غیر نقدی ارائه شده است تا ضریب اشتباه در نگه‌داری، گسترش و نقد کردن سرمایه شما به پایین‌ترین سطح خود برسد و در عین حال شما دید وسیع‌تری نسبت به پول و اهمیت آن به دست آورید.

تفاوتی در رهبری ارتش کوچک و بزرگ نیست، فقط مسئله نظم و مدیریت است.

در هر سطحی از کسب و کار یا زندگی که باشید، شما باید سرمایه و دارایی‌های خودتان را مدیریت کنید. اهمیتی ندارد که ارزش سرمایه چقدر است، چیزی که مهم است نحوه مدیریت و رعایت قوانین سرمایه‌داری و سرمایه‌گذاری است.

شما در پایان این دوره نسبتا به درکی مناسبی از سرمایه و نحوه مدیریت صحیح آن دست پیدا می‌کنید تا بتوانید بهتر و پربازدهتر از سرمایه و پول خودتان بهره بگیرید. در نهایت این شما هستید که مسئول خانواده و اطرافیان خودتان هستید و این شما هستید که هزینه‌های زندگی را عهده‌دار شده‌اید و نه شخص یا سازمان دیگری و اگر این سرمایه را از دست بدهید یا درست مدیریتش نکنید هیچ‌کس و هیچ نهادی مسئول و پاسخگو شما نیست. بنابراین این نکته را به خاطر داشته باشید که سرمایه شما توسط شما افزایش و کاهش می‌یابد و نه شخص دیگری و این شما هستید که منجر به این افزایش و کاهش می‌شوید.

نقاط مهم تمرکز دوره

دوره مدیریت سرمایه شخصی - سیامک فریدونی

نظم مالی

تفاوت یک ثروتمند و فقیر در برنامه‌ریزی و نظم کاری آن‌ها است و نه حساب بانکی.

دوره‌ مدیریت سرمایه شخصی - سیامک فریدونی

اولویت بندی

داشتن هدفی واقعی کمک می‌کند تا مدیریت سرمایه راحت‌تر انجام گیرد و کارها بر اساس فوریت اجرایی خودشان پیش بروند.

دوره مدیریت سرمایه شخصی - سیامک فریدونی

استراتژی مالی

استراتژی شما را از رقبا جدا می‌کند و این امکان را می‌دهد که همیشه چند قدم جلوتر را ببینید.

یک استراتژی سرمایه ممکن است بارها با مشکل روبرو شود و این پیگیری و انسجام فکری است که می‌تواند آن را به هدف برساند.

آواتار کاربر

سیامک فریدونی

من سیامک فریدونی هستم کارآفرین و فارغ‌التحصیل دانشگاه UTM مالزی؛ رئیس هیئت مدیره شرکت طراحی مهندسی و توسعه ساخت پتروشیمی هوران، مدیرعامل سابق شرکت آبکاری فلزات کارون و بنیان‌گذار آکادمی آموزشی فریدونی. در چند سال اخیر وارد حوزه سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای چابک شده‌ام که در حال حاضر با مرکز فن‌آوری و کسب و کار استان خوزستان همکاری دارم.

خیر، این کار نه تنها مسئولیت بسیاری به همراه دارد، بلکه نیاز به مطالعه و مراقبت بسیاری نیز دارد. تنها داشتن یک سرمایه اهمیتی ندارد، مهم این است که در یک بازه زمانی طولانی مدیریت سرمایه به خوبی انجام بشود.
به دلیل ماهیت دوره و دسترسی یک جا به کل محتوا متاسفانه برای این دوره بخصوص این سیاست جاری نمی‌باشد. برای مطالعه بیشتر می‌توانید به شرایط و ضوابط رجوع کنید.
این دوره کاملا آنلاین بوده و هر زمان که شما تمایل داشته باشید می‌توانید شروع یا تمام کنید و همچنین از ابتدا دوباره شروع کنید.
بله تمام دوره به طور یکجا ارائه می‌شود.
شما می‌توانید به ما ایمیل بزنید، تماس بگیرید یا در انتهای درس سوال یا مشکل خودتان را مطرح کنید.
بله کلیه هزینه‌ها در تمامی سطح وبسایت فریدونی به صورت روش‌های دیگر قابل انجام است و فقط کافیست شما برای درخواست آن به ما ایمیل بزنید.

پیش نیاز ها

  • بدون پیش نیاز

ویژه ها

  • کلیات سرمایه‌گذاری
  • تکنیک‌ها و مدل‌ها
  • بایدها و نبایدها
  • قانون‌های مدیریت سرمایه‌گذاری
  • مثال‌های واقعی و مورد مطالعاتی

مخاطبین هدف

  • بدون محدودیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *