شرایط و ضوابط دوره‌های مدیریت سیامک فریدونی

۱. شرایط کلی

زمانی که فرم ثبت درخواست شما را دریافت می‌کنیم و بعد از بررسی آن برای تطابقت آن با شرایط مالی، فنی و حقوقی خود رزرو شما را تایید می‌کنیم، این قرارداد اجرایی خواهد شد. ما از طریق ایمیل یا فکس بصورت کتبی با انجام کار برای شما با شرایط ذیل موافقت می کنیم.

هر گونه شرایطی که توسط شما به هر شکل و در هر زمان ارائه، پیشنهاد یا تصریح شده باشد، اعم از کتبی یا شفاهی، به صورت جدا از قرارداد تایید شده طرفین مورد بررسی قرار می گیرد که شرایط مالی، فنی و حقوقی منحصر به خود را دارا می باشد.

هیچ تغییری از طرف متقاضی در این قرارداد یا شرایط و ضوابط الزام آور نخواهد بود مگر اینکه به صورت کتبی توسط ما موافقت شود، حتی اگر شما به هرگونه ای این فرم را تغییر دهید تا تغییرات شرایط کاری را عوض کند.

۲. پرس و جو و تنظیم قرار جلسه

۳. گروه هزینه‌های دریافتی

گروه اول – پکیج‌های مشاوره:

هزینه های مشاوره شخصی، مشاوره بهینه‌سازی ، مشاوره مهندسی اطلاعات به صورت برنامه ریزی شده در وب سایت https://fereidooni.com در صفحه‌های مربوط به خود و همچنین در صفحه خدمات حرفه‌ای منتشر شده است، اما می‌تواند بر اثر درخواست متقاضی مبنی بر افزایش خدمات ارائه شده توسط آقای سیامک فریدونی و تیم منتخب ایشان یا پیچیده شدن فرایند کاری که از قبل قابل پیش‌بینی توسط آقای سیامک فریدونی و تیم منتخب ایشان نبوده یا متقاضی به عمد یا غیر عمد اطلاعات کافی را ارائه نداده باشد این هزینه‌ها افزایش یابد.

گروه دوم – دوره‌های آکادمی آموزشی:

هزینه‌های آکادمی آموزشی که به صورت آنلاین ارائه شده است، طبق هزینه اعلام شده در پلتفرم آموزشی می‌باشند و هر فرد متقاضی برای برخوردار شدن از محتوای این دوره‌ها می‌بایست اقدام به ثبت‌نام و پرداخت هزینه درج شده در وبسایت کند و سپس از آن محتوا استفاده کند. هیچ‌گونه هزینه‌ اضافه از هیچ طریقی از متقاضی دریافت نمی‌شود و تنها راه برخوردار شدن از تمامی محتوای هر دوره، پرداخت هزینه‌های آن دوره که در وبسایت https://courses.fereidooni.com ذکر شده است، می‌باشد.

گروه سوم – درخواست‌های ویژه و مهندسی اطلاعات:

متقاضیانی که درخواست مشاوره‌های بیشتر یا متفاوت‌تری که در وب‌سایت آمده است، هستند یا متقاضی سرویس ویژه مهندسی اطلاعات هستند که نسخه بسیار پیشرفته‌تر مشاوره مهندسی اطلاعات می‌باشد،‌ می‌بایست درخواست خود را به صورت کتبی از طریق فرم تماس با من ارسال کنند که شرایط مالی، فنی و حقوقی آن بر اساس درخواست ارسال شده متعاقبا اعلام می‌شود و سپس با توافق طرفین دو طرف قرارداد کاری امضا می‌شود.

تبصره: برای خدمات برگزاری کنفرانس، سمینار، مهندسی اطلاعات ودیگر موارد دیگری که در وبسایت ذکر نشده است و از پکیج مشاوره مهندسی اطلاعات متفاوت می‌باشد باید به صورت جداگانه درخواست انجام شود؛ زمان کاری وهزینه‌های آن هم متفاوت می‌باشد و برای اطلاع از شرایط آن با من تماس بگیرید.

۴. شرایط پرداخت

شما می‌بایست کلیه هزینه‌های مشاوره شخصی، مشاوره بهینه‌سازی ، مشاوره مهندسی اطلاعات و دوره‌های آکادمی آموزشی را به صورت پرداخت آنلاین از مجاری پیش‌بینی شده در صفحه مربوط به خود پرداخت کنید و برای موارد دیگر که در تبصره بخش هزینه‌ها ذکر شد هزینه را به صورت جداگانه طبق اعلام از طریق مجاری رسمی وبسایت پرداخت کنید. مگر اینکه از قبل به صورت کتبی توافق شده باشد، عدم پرداخت قبل از شروع به کار آقای سیامک فریدونی و تیم منتخب ایشان توسط شما ممکن است توسط ما به عنوان یک لغو تعبیر شود و جریمه لغو ممکن است طبق بند لغو به صورت زیر اعمال شود.

هزینه‌های مهندسی اطلاعات و برگزاری کنفرانس‌ و سمینار می‌بایست از طریق مجاری که به صورت رسمی (ایمیل‌هایی که دامنه fereidooni.com را دارا باشند) از سمت وبسایت ما اعلام می‌شود پرداخت شوند

۵. هزینه های تحمیلی به آقای سیامک فریدونی و تیم منتخب ایشان از سمت متقاضی

با در نظر گرفتن هزینه اسکان، رفت و آمد، و سایر هزینه های تحمیل شده به مشاور از سوی متقاضی مبلغی به عنوان جریمه از متقاضی دریافت می شود که ۲۵٪ مبلغ خدمات درخواست شده متقاضی است.

۶. لغو یا تعویق مشاوره توسط متقاضی

لغو یا تعویق خدمات مشاوره یا مهندسی اطلاعات باید ظرف ۴۸ ساعت قبل از زمان مشاوره از طریق ایمیل به صورت کتبی اعلام شود. هزینه های جریمه ممکن است به عنوان درصدی از هزینه های درخواست متقاضی که در تاریخ ارائه خدمات مشاوره و مهندسی اطلاعات لغو یا به تعویق افتاده است، به شما تحمیل شود.

۷. لغو و زمان‌بندی مجدد توسط آقای سیامک فریدونی و تیم منتخب ایشان

آقای سیامک فریدونی و تیم منتخب ایشان حق لغو خدمات مشاوره شخصی، مشاوره بهینه‌سازی ، مشاوره مهندسی اطلاعات و مهندسی اطلاعات را برای خود محفوظ می دارد. درصورتی‌ که مشاور مجبور به لغو یا زمان‌بندی مجدد شود، متقاضی حق دریافت اعتبار یا بازپرداخت در صورت لزوم را خواهد داشت اما ما نمی توانیم مسئولیت هزینه های اضافی را که مشتری در نتیجه لغو یا برنامه ریزی مجدد توسط ما متحمل می شود را بپذیریم.

۸. بازپس دهی پول

متقاضی دوره‌های آکادمی آموزشی در هنگام ثبت نام به محتوای کامل دوره ثبت نامی دسترسی پیدا می‌کنند و به علاوه، دو درس اول تمامی دور‌ها رایگان بوده تا متقاضی درک درستی از دوره و زوایای ارايه شده آن، به دست آورد؛ بنابراین سیاست بازپس دهی پول وجود ندارد و متقاضی با دانستن این موضوع اقدام به ثبت نام دوره‌(ها) می‌کند و هیچ‌گونه بازپسدهی پول، شامل حال ایشان نمی‌شود. بنابراین آقای سیامک فریدونی هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص بازپس‌دهی مبلع پرداختی به متقاضی را نداشته و متقاضی محترم می‌بایست قبل از ثبت نام و پرداخت هرگونه وجهی مطالعه و بررسی خود را انجام دهد و از شرایط و ضوابط پرداخت وبسایت دوره‌های آکادمی سیامک فریدونی آگاهی داشته باشد.

متقاضی مشاوره وبسایت سیامک فریدونی در هنگام ثبت نام باید بررسی و مطالعه خود را انجام دهد سپس اقدام به درخواست مشاوره شخصی، مشاوره بهینه‌سازی ، مشاوره مهندسی اطلاعات دهد، اما اگر از دریافت مشاوره به هر دلیلی منصرف شود، باید این امر را طی درخواستی رسمی از طریق ایمیل رسمی ما «info@fereidooni.com» تا ۴۸ ساعت قبل از زمان تعیین شده مشاوره ارائه دهد، در این صورت شامل بازپس دهی کامل وجه خواهد شد؛ بدیهی است که اگر هزینه‌ای به آقای سیامک فریدونی یا تیم منتخب ایشان برای این مشاوره(ها) اعمال شود، طبق بندهای ۵ و ۶ شرایط و ضوابط وبسایت fereidooni.com، متقاضی مکلف به پرداخت آن‌ها می‌باشد که از مبلغ پرداختی وی کسر شده و مابقی آن به حساب بانکی که به نام متقاضی است، بازپس می‌گردد.

۹. متفرقه

متقاضی (و هر طرف دیگری که توسط متقاضی به آقای سیامک فریدونی و تیم منتخب ایشان به طور مستقیم یا غیرمستقیم معرفی می شود) تحت هیچ شرایطی هیچ مذاکره مستقیم یا غیر مستقیمی را با تیم (ها) (یا طرف هایی که مستقیماً توسط آنها معرفی شده اند به طور مستقیم یا غیرمستقیم) در رابطه با این خدمات مشاوره شخصی، مشاوره بهینه‌سازی ، مشاوره مهندسی اطلاعات و مهندسی اطلاعات یا هر کار برنامه ریزی شده دیگری بدون تأیید قبلی کتبی از آقای سیامک فریدونی و تیم منتخب ایشان را ندارد.

هر گونه از دست دادن کسب و کار واقعی یا آتی ناشی از چنین مذاکراتی به ازای هر روز از دست دادن کسب و کار یا به ارزش کسب و کار از دست رفته هر کدام که بیشتر باشد، مبلغ ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال در روز از متقاضی / مشتری دریافت می شود.

فرض بر این است که متقاضی / مشتری دارای مجوزهای لازم کاری مربوط به خود و شرکت یا سازمان یا نمایندگی خود است و آقای سیامک فریدونی و تیم منتخب ایشان هیچ گونه مسئولیتی در قبال مجوز (چه موجود باشند چه نباشند) ندارند و این موضوع ارتباطی به پیشنهاداتی که گروه آقای سیامک فریدونی و تیم منتخب ایشان می دهد، ندارد.

۱۰. سلب مسئولیت

با توجه به کارهای انجام شده تحت این قرارداد، آقای سیامک فریدونی و تیم منتخب ایشان هیچ ضمانت، صریح یا ضمنی، از جمله مناسب بودن برای یک هدف خاص، یا هیچ گونه مسئولیت قانونی یا مسئولیتی در قبال صحت، کامل بودن، یا مفید بودن اطلاعات یا مشاوره را نمی دهد. آقای سیامک فریدونی و تیم منتخب ایشان به هیچ وجه در قرارداد، تخلف، مسئولیت اکید، ضمانت یا موارد دیگر، در قبال خسارات خاص، اتفاقی یا تبعی مسئولیتی ندارند و مخاطب می بایست شخصا تصمیم به اجرای خدمات مشاوره شخصی، مشاوره بهینه‌سازی ، مشاوره مهندسی اطلاعات و مهندسی اطلاعات و پیشنهادات گروه مشاورین کند و قبل از عقد هر گونه قرارداد با گروه آقای سیامک فریدونی و تیم منتخب ایشان تحقیقات کامل خود را انجام دهد و با آگاهی کامل اقدام به تایید قرارداد کند.